Aranżacja mieszkania w stylu glamour jest daleka od minimalizmu i ograniczeń, wręcz przeciwnie – lubuje się w połysku i rozmachu.

Symbolem stylu glamour są gwiazdy Hollywood lat 40-tych oraz 50-tych – w pięknych wieczorowych sukniach od światowej sławy projektantów. To właśnie z mody zaczerpnięto inspirację do stworzenia stylu pełnego blasku, elegancji oraz splendoru. Główną kolorystyką wykorzystywaną w aranżacji wnętrz są palety turkusów, fioletów i purpury, ale także klasyczne połączenia czerni i bieli. Nie mniej ważny jest także blask i świetlistość. Meble z lustrzanymi frontami, kryształowe żyrandole, miękki, pikowany aksamit, świeczki, szklane świeczniki, srebro oraz złoto w nieograniczonych ilościach. Styl glamour to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają błyszczeć. .

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane